Klimatyzatory HYUNDAI seria OFFICE

Seria OFFICE to klimatyzatory przeznaczone głównie do celów komercyjnych, budynków handlowych oraz biurowców, magazynów. W ich skład wchodzą klimatyzatory kasetonowe, kanałowe, konsole oraz podsufitowo-przypodłogowe.

kasetonowy compact hyundai

Kasetonowy COMPACT

Klimatyzator kasetonowy Hyundai COMPACT  przeznaczony do montażu w przestrzeni sufitu podwieszonego o kompaktowej obudowie 65x65cm, mieszczący się w kasetonie. 4-kierunkowy nawiew gwarantuje równomierny przepływ powietrza. Stosowany w biurach, salach sprzedaży, restauracjach, pokojach konferencyjnych, itp.

kasetonowy hyundai slim

Kasetonowy SLIM

Klimatyzator kasetonowy HYUNDAI SLIM  przeznaczony do montażu w przestrzeni sufitu podwieszonego. W pomieszczeniu widoczny jest jedynie sam panel urządzenia. 360-stopniowy nawiew gwarantuje równomierny przepływ powietrza dzięki dodatkowym wylotom powietrza w narożnikach panela. Połączenie komfortu z dużą wydajnością. Stosowany w biurach, salach sprzedaży, restauracjach, pokojach konferencyjnych, itp.

klimatyzator konsola hyundai

Konsola

Specjalny typ klimatyzatora do zastosowania na poddaszu lub innych pomieszczeniach gdzie konieczny jest montaż jednostki tuż nad podłogą. Kompaktowa obudowa, wysoka wydajność jak również zaawansowana cyrkulacja powietrza czynią ten model funkcjonalnym urządzeniem radzącym sobie w każdych warunkach.

klimatyzator podsufitowy hyundai

Podsufitowy

Klimatyzator o wysokiej wydajności i dalekim zasięgu rozprowadzania powietrza. Typ jednostki umożliwia montaż pionowy (ścienny) jak również poziomy u sufitu. Funkcja SWING oraz TURBO umożliwiają skuteczne chłodzenie szczególnie w dużych pomieszczeniach jak magazyny czy hale sklepowe.

klimatyzator kanałowy hyundai

Kanałowy

Jednostki kanałowe umożliwiają ekonomiczne wykorzystanie przestrzeni między sufitowej do chłodzenia miejsc i pomieszczeń w pełnej zabudowie. Wysoki spręż dyspozycyjny klimatyzatorów umożliwia skuteczne rozprowadzenie powietrza a podstawowe filtry w połączeniu z możliwością doprowadzenia świeżego powietrza stwarzają naturalne warunki dla wszystkich użytkowników.