Kariera

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowiska:

Doradca techniczno-handlowy

Opis stanowiska:

  • utrzymanie dobrych relacji z dotychczasowymi partnerami biznesowymi oraz poszukiwanie i budowanie nowych kontaktów z klientami na swoim terenie działania (inwestorzy, projektanci, hurtownie, firmy instalacyjne)
  • monitorowanie rynku pod kątem nowych inwestycji w regionie
  • osiąganie założonych wyników sprzedaży urządzeń HVAC z portfolio HYUNDAI.
  • Organizowanie na swoim terenie szkoleń związanych z prezentacją produktów z portfolio HYUNDAI oraz pozyskiwanie nowych zamówień
  • realizacja strategii sprzedażowej oraz dbanie o dobry wizerunek firmy
  • wsparcie merytoryczne przy realizowanych projektach
  • doradztwo techniczne tj. dobór urządzeń i kompleksowych rozwiązań HVAC oraz przygotowanie koncepcji projektowych
  • ciągłe rozwijanie swoich kompetencji i wiedzy poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe / średnie techniczne o preferowanej specjalizacji klimatyzacja, chłodnictwo, wentylacja, ciepłownictwo
  • znajomość branży HVAC popartą min. 2-letnim doświadczeniem zawodowym na podobnym stanowisku w firmie handlowej o profilu inżynierskim
  • łatwość w nawiązywaniu relacje z nowymi osobami i klientami
  • prowadzenie rozmów handlowych oraz finalizowanie transakcji
  • samodzielność w organizowaniu swojego czasu pracy
  • systematyczność w pracy, planowaniu zadań i realizacji powierzonego budżetu
  • znajomość program AUTOCAD
  • posiadanie prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • pracę w stale rozwijającej się firmie
  • okazję na pracę z szerokim portfolio produktowym
  • możliwość podnoszenia poziomu wiedzy technicznej i handlowej w ramach szkoleń organizowanych lokalnie
  • środowisko pracy, w którym ludzie są na pierwszym miejscu
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, samochód służbowy, telefon)
  • Karty Multisport

Oferta skierowania do osób z regionów Polski: Dolny Śląsk, Pomorskie

CV prosimy wysyłać na adres e-mail: kariera@abklima.pl

Serwisant

  • wykonywanie, diagnostyki i napraw urządzeń,
  • prowadzenie dokumentacji sprawozdawczej z wykonanych usług,
  • organizowanie pracy własnej w ramach powierzonych zleceń,
  • bezpośredni kontakt ze zleceniodawcami w zakresie wykonywanych usług.

Wymagania

  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
  • samodzielność,
  • zdolności manualne,
  • wsparcie techniczne klientów
  • umiejętność wykonywania pomiarów elektrycznych,
  • umiejętność analizowania dokumentacji technicznej: schematy elektryczne i chłodnicze,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • rozumienie zagadnień i problemów serwisu urządzeń HVAC,
  • uprawnienia SEP do 1kV, F-gazowe (istnieje możliwość uzyskania uprawnień).

Oferujemy

  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość wykorzystania samochodu służbowego do celów prywatnych,
  • dostęp do szkoleń technicznych, produktowych oraz z zakresu budowania relacji z klientem,
  • możliwość zakupu produktów po preferencyjnych cenach.
  • Karta multisport